Jsme AURA Fit Lady Club. U nás královny nosí kecky.

Chcete si nás vyzkoušet? Využijte Trénink zdarma na zkoušku 🙂

Cvičení bez chlapského potu, bez těžkých závaží a v přátelském kolektivu

Účinné cvičení s trenérkou určené výhradně pro ženy. Je vytvořené pro všechny holky bez ohledu na věk a váhu. Můžeš si u nás i vylepšit náladu díky uvolňování endorfinů ze cvičení. Najdeš si nové kamarádky a hlavně uděláš něco pro sebe.

Jsi studentka, plně zaměstnaná žena? Maminka na mateřské, podnikatelka, babička, nebo máš prostě jen chuť a čas si zacvičit?

Cvičení pro ženy může postačovat už od 30 minut a to zahrnuje i zahřátí a strečink. Samozřejmě můžeš cvičit více koleček než 3.  A být u nás v klubu jak dlouho chceš.

Dorazit můžeš kdykoli bez dlouhého plánování a objednávání.

Nabízíme zkušební trénink zdarma po registraci, která slouží pro to, aby si na Tebe vyhradila trenérka čas. Nejdřív se musíš naučit, jak to u nás chodí.

Proč cvičit ve fitness?

Životní styl moderní ženy je ve znamení fitness a wellness. Důvodem pro změnu a udržení životního stylu je dobrá tělesná kondice, lepší a pevné zdraví. V AURA máme posilovnu kruhového tréninku a kardio zónu včetně specialisty na hubnutí břicha BetterBelly. K dispozici je také plno moderních cvičebních náčiní a pomůcek pro funkční trénink a rehabilitaci.

Ze začátku s trenérkou

Je jasné, že ze začátku a hlavně napoprvé má každá žena obavy začít cvičit. Proto je kdykoli k dispozici trenérka. Zkušební tréninky jsou plně vyhrazené pro Tebe s trenérkou (i proto je potřeba se registrovat a domluvit termín).

Pro zkušené cvičenky

Pokročilejší klientky u nás mají speciální hodiny a vyhrazené studiové lekce, od pomalejších typu power jógy a pilates, po dynamické HardHours. Najdeš u nás oblíbené TRX, máme samozřejmě Kettlebelly, k dispozici je Bosu a speciální PlyoBox. V AURA Praha Jiřího z Poděbrad máme stepper a rolletic.

Výhody členského klubu

Členky AURA Fit Lady Club přínosy fitness a výhody klubového cvičení již znají a proto s námi cvičí mnoho let. Co oceňují?

 • přátelskou klubovou atmosféru
 • dlouhodobé cvičební plány s možností přerušení
 • omezený počet členů pro Váš komfort
 • vstup pouze pro ženy
 • zkušené a ochotné trenérky
 • čistotu, na kterou klademe vysoký důraz
 • kosmetické přípravky a hygienické pomůcky v šatnách
 • výbornou dopravní dostupnost – Metro A Strašnická a Jiřího z Poděbrad, Tram
 • unikátně a stylově připravené prostory
 • klubovou atmosféru a partu členek

AURA STR
P10 Strašnice

fb AURA Fit Lady Club STR
tel 606 023 996
str@aurafit.cz
Na Hroudě 3317/28
Praha 10 Strašnice

AURA JZP
P2 Jiřího z Poděbrad

fb AURA Fit Lady Club JZP
tel 702 021 000
jzp@aurafit.cz
Slavíkova 1608/15
Praha 2 Vinohrady

Vyzkoušej si nás…

Zkušební trénink zdarma je pro nás samozřejmostí. Vyber si, kde nás chceš vyzkoušet:

Praha 10 Strašnice

Aura Fitness klub Jiřího z Poděbrad na Vinohradech Praha 2 blízko Flora a náměstí Míru se skvělou dostupností přímo na metru JZP

Praha 2 Jiřího z Poděbrad

Aura Fitness klub Strašnice Praha 10 blízko Eden Vršovice Zahradní město se skvělou dostupností přímo na metru Strašnická

3 Thoughts to “Vítejte!”

 1. Jitka

  Do fitka chodím několik let a pravidelně se snažím 6x týdně..Uvítala bych neomezené BBelly s platbou měsíční, dvouměsíční, čtvrtletní a půlroční. Omezené vstupy 3x týdně se nám, co chodíme pravidelně, nevyplatí. Dále bych uvítala a nejen já, vstup s Multisport kartou. Podotýkám, že já využívám 6x týdně obojí: jak BBelly, tak kruháč.
  A děkujeme za nové fitko ☺👍 Jitka

 2. Kristýna

  taky se přimlouvám za multisport! Prosím, prosím.

  1. admin

   Zdravíme, nám by multisport ani tak nevadil, ale v multisportu se rozhodli zřejmě preferovat svoji sesterskou firmu a tedy síť 14 smíšených fitek v Praze, a tak s námi nechtějí uzavřít smlouvu. Jsme klubové fitko a to nesedí do konceptu multisportky…

Leave a Comment