Jsme hrdí na náš tým trenérek

Nechybíš tady? Možná je čas stát se součástí našeho týmu. Více info ohledně Vaší kariéry.

Trenérka Bára: Barbora Makošová

Jaké jsou Tvé zájmy? Mezi mé zájmy patří vycházky v přírodě, sport, četba a všechno, u čeho se pobavím 🙂

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? Úplně nejradši se bavím a poznávám lidi, nejen ty nové v mém životě…

Proč Aura Fit Lady club? Protože má opravdu atmosféru klubu, ženy sem chodí rády a Aura je pro ně místem, kam patří. Navíc kombinace silového tréninku a aerobního pohybu na mezistanicích přináší své výsledky, o BetterBelly nemluvě. A to je pro mě důvod, proč to dělám. Baví mě pomáhat lidem, protože to má smysl…

Co na sobě máš ráda a co tě naopak štve? Dokážu na všem najít něco pozitivního a život brát s úsměvem. Naopak mě štve, že jsem důvěřivá a naivní a leckdo toho může využít.

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? Mezi mé nejoblíbenější cviky patří dřepy a sumo dřepy. Nedá se říct, že úplně nenávidím, ale moc nemusím kliky, pánský klik nedám ani jeden a dámské mě vážně nebaví 🙂

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Pokud bych na něj opravdu chtěla zapůsobit, určitě bych zvolila Low Carb menu – kuřecí vývar se zeleninou, grilované kuřecí maso s celerovými hranolky, a jako sladkou tečku na závěr – čokoládový krém z avokáda.

Trenérka Petra: Petra Fitlová

Jaké jsou tvé zájmy? Nejraději mám ŽIVOT, to je skutečný zázrak, tím pádem miluji cestování. Nejkrásnější pocit jsem zažila, když jsem nasadila tenisky a uběhla svůj první kilometr, dnes je běh mou denní energií. Život mi zkrášlují také boty a kabelky 😊 nebyla bych žena že? No a vydat se třeba na kole poznávat naši krajinu, je další báječný zázrak života. Maluji a baví mě dekorovat.

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? Určitě je to Běh, není nad to nasadit tenisky a sledovat ubíhající krajinu okolo. Vyběhat ze sebe stres, přitáhnout pozitivní energii a hormony štěstí!

Proč Aura Fit Lady club? Aura Fit je pouze pro ženy, jak říká název a to mě oslovilo. Velmi ráda pracuji s ženami a na nich 😊 jsou tvarovatelné a pokud něco chtějí, většinou to dokážou a já je chci motivovat, krůček za krůčkem vést do cíle.

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? Nejraději mám asi plank – prkno, jde o úžasný cvik na procvičení hned několika partií těla a zvýšení fyzické kondice. Nejvíc nesnáším kliky, opět dobrý cvik, ale mé ruce jsou natolik slabé, že nemám sílu.

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Asi ho spíš vezmu na večeři, nemám čas ztrácet čas vařením 😊 a když opravdu musím něco uvařit, tak asi svíčkovou omáčku s brusinkami, jelikož je to moje nejdokonalejší jídlo.

Trenérka Anet: Aneta Brunerová

Jaké jsou tvé zájmy? Kromě pohybu hudba – od malička hraju na různé hudební nástroje; četba – od Rowlingové po Kanta; cestování – od Vysočiny po celý svět. Kniha, moře, slunce, kecky, harmonie a přátelé.

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? Nejraději vstávám dřív, než celý svět a trávím čas sama se svými myšlenkami při procházce přírodou. A možná právě proto, že mi to vstávání tak často nevychází, si to tak užívám.

Proč Aura? Mám ráda atmosféru rodinného fitka, kam člověk chodí nejen pro motivaci a pár deci potu, ale i proto, že to tam má rád a cítí se tam být sám sebou.

Co máš na sobě ráda a co tě naopak štve? Mám na sobě ráda, že se dokážu mít ráda i přes všechny ty věci, co mě na sobě štvou.

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? 🙂 Jsem zastánkyní (a možná i tvůrkyní) motta Plank for Life!, což přijde vtipné nejspíš jenom mně a rozhodně ne těm, které do planku nutím. Tváří se potom jako bych se tvářila já, kdyby mě někdo nutil do výpadů s výskokem.

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Pokud bych chtěla zapůsobit hluboce, radši bych pro jistotu nevařila vůbec – ale kdyby nebylo nazbyt, udělala bych třeba vietnamské letní závitky, nebo špagety á la moje chuťo vé buňky, se spoustou brokolice a kukuřice.

Trenérka Maja: Marianna Tkáčová

Jaké jsou tvé zájmy? Můj volný čas věnuji 7 letému synovi a zdravému životnímu stylu, který mě doprovází už 4 roky. Ráda vařím a sportuji. Miluji ezoteriku a věci „mezi nebem a zemí“. 🙂

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? To nemůžu zveřejnit. 😀 😀 😀

Proč Aura Fit Lady club? Protože se mi líbí když se ženy potkávají, mají si kde popovídat, zacvičit si a zrelaxovat.

Co na sobě máš ráda a co tě naopak štve? Mám na sobě ráda svoji spolehlivost a empatii. Štve mě že má den jen 24 hodin. 🙂

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? Nemám ráda běh a miluji silové cvičení a i plank.

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Pečené krůtí stehno s bulgurem ve kterém jsou zamíchané listy čerstvého špenátu.