S kým se na našich pobočkách setkáváte?

Sehraný tým trenérek, které jsou Vám k dispozici kdykoli při Vašem cvičení.

Marianna: studuji obor výživa, protože jsou zde stále nějaké novinky 🙂 Cvičení se věnuji celý život a udělala jsem si kurs pro ženy v těhotenství a po porodu. Zájmy: výživa, sport, můj syn a partner, cestování, tanec.
Paulína: jsem tanečnica Twerku. Aktuálně se vzdělávám také v tanečních stylech Pole Dance a Exotic. Studuji psychologii a ráda motivuji ženy ke cvičení nebo tanci, protože pravidelný pohyb probouzí v ženách sebelásku a pozitivní vnímání vlastního těla.
Ivana: fitness je pro mě životní styl. Sama jsem pod vedením několika trenérů, protože učený z nebe nespadl a vždy je co zdokonalovat. Fitness je moje vášeň. Pomůžu ráda s motivací a budu inspirovat k dosažení Vašich cílů!
Dominika: fitness, které mě baví ze všech sportů nejvíc. Stále se vzdělávám ohledně fitness a výživy. Nejvíc mě baví jumping fitness, K2, funkční a kruhové tréninky. Je nutné si stále připomínat, za jakým cílem jdeme, překonat strach a jít do všeho naplno, s úsměvem a dobrou náladou 🙂
Syuzana: baví mě kangoo jumps, fitness a wellness. Ráda Vás uvidím na Pankráci. Dokončuji aktuálně SŠ Managementu a služeb. Motto: „Nikdy se nesrovnávej s jiným, vždy se srovnávej jen sama se sebou“
Kamila: odmalička gymnastika a akrobaticko stínoherní divadlo. Vystudovala taneční konzervatoř v Brně, mám kurz nutričního poradce. Baví mě rozmanitost výživy a jak dělá s ženským tělem zázraky. Závodně dělám bodybuilding, Bikini fitness a k lásce ke sportu vedu i klientky.

Nechybíš tady? Možná je čas stát se součástí našeho týmu. Více info ohledně nové kariéry.

Adéla: pracuji na sobě posilováním a během, baví mě různé druhy kardia. Miluji tanec, kterému se věnuji odmalička. Volný čas trávím s přáteli a rodinou.
Markéta: mám trenérský kurs pro atletickou přípravku, jsem animátorka a instruktorka inline bruslení. Baví mě atletika a cvičení – miluju hormony štěstí. Baví mě cestování a šíření pozitivní energie!
Tereza: absolventka VŠE, kromě cestování mě baví sport, běhání a inline, lyže. Miluji posilovnu, bazén a saunu. Mojí vášní je strava, ráda vařím a peču. Zdravé jídlo může být dobré, jen vědět, jak na to 🙂
Majda: mezi mé oblíbené sporty patří bojová umění. Ráda posiluji a rekreačně plavu. Neodmítnu návštěvu galerie s přáteli nebo saunový ceremoniál.
Kateřina: vystudováná wellness specialistka na fakultě Palestra, výživová poradkyně, manažerka, maminka malého Matyáše, amatérská herečka, triatlonistka, nadšená cestovatelka a kuchařka :o)
Katka: amatérská nadšenkyně do každé pohybové aktivity 🙂 Miluji míčové sporty, fitness, jízdu na inline bruslích, běh, čerstvý vzduch a zdravý životní styl.

Nechybíš tady? Možná je čas stát se součástí našeho týmu. Více info ohledně nové kariéry.

Markéta: absolventka oboru Výživa a potraviny, baví mě sport od kruháče přes silové cvičení taky běh, kolo a plavání. Miluji zdravou a hlavně chutnou stravu, cestování a poznávání nových lidí, rodina, kamarádi a hudba.
Mína: mám náročnou profesi producentky a ve fitku s vámi můžu vypnout a odreagovat se. V zimě mi pomáhá snowboard a surf, na Pankráci ve fitku jsem se našla a ráda se s Vámi uvidím!
Katka: mým zájmem je zdravý životní styl, ráda chodím do fitka, cvičím jógu a miluji dlouhé procházky. Zajímám se o umění, galerie, muzea a chodím s přáteli do divadla a kina.
Veronika: studuji tělesnou výchovu na Univerzitě Karlově. Vrcholově se věnuji atletice a sport je mojí vášní. Svou lásku k pohybu ráda předávám dál. Volný čas trávím s rodinou a přáteli. Těším se na Vás!
„Když nemůžeš, můžeš ještě 3x tolik!“
Jindra: jsem jako Vy, pracuji, nestíhám, na spoustu věcí nemám čas. Cvičení mi dává sílu vše zvládnout!
„Train Hard or Go Home!“
Betty: studentka FTVS Tělovýchova a sport, fitness posrtu se věnuji přes pět let pod vedením trenéra. Sport je klíč ke štěstí, vypnu hlavu od starostí a užívám si trénink a záplavu endorfinů. Ráda plavu, miluji zdravý životní styl a vše s ním spojené.
Diana: sport a závodní tanec, aerobic, břišní tance, florbal a milovaná Zumba. Ráda se ve fitku vyřádím při pořádném kardiu a v létě při venkovních sportech. Sport a cvičení si nedokáu představit bez hlasité hudby!

Trenérka a vedoucí všech fitek Bára: Barbora Makošová

Jaké jsou Tvé zájmy? Mezi mé zájmy patří vycházky v přírodě, sport, četba a všechno, u čeho se pobavím 🙂 Teď aktuálně nejvíc můj malý syn Adam a moje Výzvy ve fitku.

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? Úplně nejradši se bavím a poznávám lidi, nejen ty nové v mém životě…

Proč Aura Fit Lady club? Protože má opravdu atmosféru klubu, ženy sem chodí rády a Aura je pro ně místem, kam patří. Navíc kombinace silového tréninku a aerobního pohybu na mezistanicích přináší své výsledky, o BetterBelly nemluvě. A to je pro mě důvod, proč to dělám. Baví mě pomáhat lidem, protože to má smysl…

Co na sobě máš ráda a co tě naopak štve? Dokážu na všem najít něco pozitivního a život brát s úsměvem. Naopak mě štve, že jsem důvěřivá a naivní a leckdo toho může využít.

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? Mezi mé nejoblíbenější cviky patří dřepy a sumo dřepy. Nedá se říct, že úplně nenávidím, ale moc nemusím kliky, pánský klik nedám ani jeden a dámské mě vážně nebaví 🙂

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Pokud bych na něj opravdu chtěla zapůsobit, určitě bych zvolila Low Carb menu – kuřecí vývar se zeleninou, grilované kuřecí maso s celerovými hranolky, a jako sladkou tečku na závěr – čokoládový krém z avokáda.

Trenérka Maja: Marianna Tkáčová

Jaké jsou tvé zájmy? Můj volný čas věnuji 7 letému synovi a zdravému životnímu stylu, který mě doprovází už 4 roky. Ráda vařím a sportuji. Miluji ezoteriku a věci „mezi nebem a zemí“. 🙂

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? To nemůžu zveřejnit. 😀 😀 😀

Proč Aura Fit Lady club? Protože se mi líbí když se ženy potkávají, mají si kde popovídat, zacvičit si a zrelaxovat.

Co na sobě máš ráda a co tě naopak štve? Mám na sobě ráda svoji spolehlivost a empatii. Štve mě že má den jen 24 hodin. 🙂

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? Nemám ráda běh a miluji silové cvičení a i plank.

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Pečené krůtí stehno s bulgurem ve kterém jsou zamíchané listy čerstvého špenátu.

Trenérka Anet: Aneta Brunerová

Jaké jsou tvé zájmy? Kromě pohybu hudba – od malička hraju na různé hudební nástroje; četba – od Rowlingové po Kanta; cestování – od Vysočiny po celý svět. Kniha, moře, slunce, kecky, harmonie a přátelé.

Jedna věc, kterou děláš úplně nejraději? Nejraději vstávám dřív, než celý svět a trávím čas sama se svými myšlenkami při procházce přírodou. A možná právě proto, že mi to vstávání tak často nevychází, si to tak užívám.

Proč Aura? Mám ráda atmosféru rodinného fitka, kam člověk chodí nejen pro motivaci a pár deci potu, ale i proto, že to tam má rád a cítí se tam být sám sebou.

Co máš na sobě ráda a co tě naopak štve? Mám na sobě ráda, že se dokážu mít ráda i přes všechny ty věci, co mě na sobě štvou.

Jaký je tvůj oblíbený posilovací cvik a který naopak upřímně nenávidíš? 🙂 Jsem zastánkyní (a možná i tvůrkyní) motta Plank for Life!, což přijde vtipné nejspíš jenom mně a rozhodně ne těm, které do planku nutím. Tváří se potom jako bych se tvářila já, kdyby mě někdo nutil do výpadů s výskokem.

Co uvaříš, když ti přijde na návštěvu někdo, na koho chceš zapůsobit? Pokud bych chtěla zapůsobit hluboce, radši bych pro jistotu nevařila vůbec – ale kdyby nebylo nazbyt, udělala bych třeba vietnamské letní závitky, nebo špagety á la moje chuťo vé buňky, se spoustou brokolice a kukuřice.